ROZHLED NA TIŠNOV - zpět na hlavní stránku

 
VÝSTAVA DĚTSKÝCH VÝTVARNÝCH PRACÍ 
na téma
MOJE ROZHLEDNA

 

kontakt: e-mail: rozhledna.tisnov@wo.cz   

KDO JSME      Z HISTORIE ROZHLEDNY      PROJEKT      JAK JSME STAVĚLI      OTEVŘENÍ

 
Výstava se konala v Jamborově galerii
na Brněnské ulici v Tišnově od 19. do 31. ledna 2002
 

Vernisáž výstavy proběhla v sobotu 19. ledna 2002

  • na vernisáži byly vyhlášeny výsledky soutěže na téma MOJE ROZHLEDNA a předány ceny vítězům
  • Hudební doprovod zajistila Základní umělecká škola Tišnov:
    • Archangelo Corelli: Sarabanda - hraje Eliška Bradáčová
    • Jaroslav Ježek: Tři strážníci - hraje Lucie Zacpalová
    •  
  • Rádi zveřejňujeme Vítěze soutěže:
    V kategorii dětí do 6-ti let
    se umístila
    • na prvním místě Katka Navrátilová z MŠ Čebín, 
    • na druhém místě Jiří Kutálek z MŠ Sluníčko
    • na třetím místě Magda Špačková z MŠ Předklášteří
    • na čtvrtém místě Klárka Suchomelová z MŠ Květnická
    V kategorii 7 - 10 let se umístila
    • první místo Katka Svobodová (ZŠ 28. Řjna)
    • druhé místo Lenka Urbánková (ZŠ Velká Bíteš)
    • třetí místo Lukáš Stříž (ZŠ Smíškova)
    • čtvrté místo Lucie Volná (ZŠ 28. října)
    V kategorii 11 - 15 let se umístila
    • první místo Michaela Ráčková (ZŠ Křoví) 
    • druhé místo Vojtěch Matoušek (TOM Žďár nad Sázavou)
    • třetí místo Kateřina Santorová (ZŠ 28. Října)
    • čtvrté místo Michael Fronc (ZŠ Křoví)
    • cena poroty David Blažek (Centrumvolného času Lužánky)
    V kategorii skupinových prací se umístila
    • první místo David Císař, Lukáš Hamerník, Eva Kratochvílová, Aleš Kříž, Tomáš Kubernát, Marcel Marek, Aleš Nečas, Libor Šacl, Michaela Valoušková, Filip Verner - 9.A ze ZŠ 28. Října
    • druhé místo Lukáš Veleba, Ota Budín, Tomáš Urbánek - 3.C ze ZŠ Velká Bíteš
    • třetí místo Martina Novotná, Ivana Vojtová - 6.B ze ZŠ 28. Října
    • čtvrté místo Vojtěch Novák, Josef Břenek, Marek Sedláček - 6. B ze ZŠ 28. Října
    V kategorii trojrozměrných prací se umístila
    • první místo Sabina Zvaríková a Denisa Řádková ze ZŠ 28. Října,  
    • druhé místo Lukáš Chovan a Vojtěch Vejrosta ze ZŠ Smíškova
    • třetí místo žákyně Urbanová ze ZŠ Velká Bíteš.
    • čtvrté místo Pavel Poslušný ze ZŠ Velká Bíteš
    • páté  místo kolektiv třídy Medvědů z MŠ Sluníčko

        

      Rozhledny - svícny
      Vítězné kresby Vítězné prostorové práce